Našich zaměstnanců si vážíme a připravujeme pro ně různé firemní akce.


2019


BADMINTON


Hrajete rádi badminton? My ano, a proto jsme pro naše zaměstnance připravili turnaj v badmintonu!

V březnu proti sobě změřili síly nadšenci do sportu. Pro výherce byly připraveny medaile, věcné ceny a pro všechny občerstvení. Všem výhercům gratulujeme!
2018


OSLAVA ZÁKAZNÍKA


V červenci jsme společně s naším velkým zákazníkem Honeywell oslavili Miliontý opravený kus (1 milion unit celebration). Pro zaměstnance bylo připraveno poděkování za skvěle odvedenou práci v podobě občerstvení a dortu, a každý si odnesl pracovní triko s límečkem a nášivkou.


VESELÉ VELIKONOCEVÁNOČNÍ VEČÍREK

Jak již každoročně jsme v prosinci společně úspěšně oslavili a pomyslně uzavřeli rok 2018. Po úvodním slovu generálního ředitele, bohatém rautu jsme si zasoutěžili a také se zavlnili na parketě pod vedením DJ Karchňáka z Teplic.

Přejeme všem úspěšný vstup do Nového roku 2019!DĚTSKÝ DEN


V červnu jsme pro děti připravili DĚTSKÝ DEN, jak už každoročně na fotbalovém hřišti v Modlanech. Management tým a další dobrovolníci se převlékli do kostýmů, nechyběla cukrová vata, popcorn i párek v rohlíku. Věříme, že děti si to perfektně užily, splnily úkoly a na konci dostaly i malý dárek.2017


MIKULÁŠ


V prosinci jsme byli hodní a těšili se na Mikuláše, Anděla a Čertici :). Pan ředitel měl seznam všech hříchů a hříšníků, a pytel uhlí...

Na příští rok se polepšit a sekat dobrotu, a co dostali za odměnu? Přeci čokoládového mikuláše :).

VÁNOČNÍ VEČÍREK 2017


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V prosinci jsme úspěšně oslavili konec roku 2017, vánoční večírek zahájil generální ředitel, společně s oceňováním nejlepších zaměstnanců. Večírek se tentokrát konal v restauraci Perla v Teplicích a účast byla obrovská. Nechyběl již oblíbený fotokoutek, bohatá tombola, šipky, hudba a výborný raut.

Děkujeme, že jste byli s námi, přejeme Vám všem jen to nejlepší v roce 2018.DĚTSKÝ DEN


Na začátku června jsme pro děti zaměstnanců připravili s naším management týmem v převlecích dětský den. Pro děti byly připraveny hry a soutěže, malování na obličej, párky v rohlíku a skvělá atmosféra. Děti si na závěr zahráli na hřišti fotbálek.

DĚTI JSOU NAŠE BUDOUCNOST!

BBQ BARBORA


V září jsme uspořádali grilovačku na Barboře. Zahráli jsme si týmové soutěže, projeli se na lodičkách a zazpívali jsme si u ohně.

SKVĚLÁ TÝMOVÁ AKCE!

HALLOWEEN


     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V říjnu čekalo na zaměstnance ráno překvapení v podobě strašidelného halloweena. To chceš! Všude tma a jen podezřelá hudba ze záhrobí, a převlečený management :).

HAPPY HALLOWEEN!Zasaď svoji rostlinku


Na začátku března jsme vyhlásili soutěž týmů Zasaď svoji rostlinku. Každý tým dostal truhlík, zeminu a sazeničky - bez názvu rostlinky. a měl za úkol starat se o rostlinku tak, aby vyrostla a následně poznal její druh. Vyhodnocení proběhlo v dubnu a s nějvětším počtem bodů vyhrál tým Intermec. Gratulujeme!


Oslava výročí 42 let založení CTDI


17.3.2017 jsme jako ostatně na všech našich pobočkách CTDI po celém světě oslavili 42 výročí založení naší společnosti CTDI.


VELIKONOCE


Ani na Velikonoce nezapomínáme na naše zaměstnance. Tento rok dostal každý zaměstnanec čokoládové vajíčko od ředitele společnosti.

VESELÉ VELIKONOCE!
2016


Sportovní den


 V roce 2015 jsme pro naše zaměstnance připravili Sportovní den s grilováním. Závodilo se v hodu na terč, zatloukání hřebíků, nafukování balónků, týmových hrách a jako úplná jednička skončil tým Honeywell 6B.

Vánoční večírek 2016


Rok 2016 jsme zakončili Vánočním večírkem, který se konal v Teplicích v Metropoli. Večer s přípitkem a malým dárkem zahájil Managing director pan Nilesh Chavda, proběhlo ocenění nejlepších z nejlepších, žaludky nám zasytil vydatný raut, a sportovně jsme se vyžili na bowlingu. Každý zaměstnanec si odnesl jako vzpomínku fotografii z fotokoutku.